takapo
15 آذر 1401 - 15:18

قتل دختر بچه ۹ ساله در رابر/ یک متهم بازداشت شد

رئیس حوزه قضایی شهرستان رابر از قتل دختر بچه ۹ ساله در این شهرستان خبر داد و گفت: در ارتباط با این پرونده یک متهم بازداشت شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، منصور بلاغی اینانلو عصر امروز در جمع خبرنگاران از وقوع یک فقره قتل در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: در ارتباط با این پرونده یک متهم بازداشت شده است.

وی در تشریح جزییات این خبر گفت: ظهر امروز ساعت 12:45دقیقه و پس از دریافت گزارش از مرجع انتظامی در ارتباط با وقوع یک فقره قتل، بلافاصله اینجانب در محل حادثه حاضر شده و متاسفانه با جنازه یک دختر بچه 9 ساله که بر اثر ضربه چاقو به قتل رسیده بود، مواجه شدیم.

رئیس حوزه قضایی شهرستان رابر، بیان کرد: بلافاصله تحقیقات اولیه در ارتباط با این قتل آغاز و مشخص شد این کودک پس از بازگشت از مدرسه در منزلشان به قتل رسیده است.

وی با اشاره به اینکه پدر مقتول در بازجویی‌های اولیه همسرش را مظنون اصلی این حادثه معرفی کرده است، افزود: تحقیقات تکمیلی در ارتباط با این قتل ادامه دارد و اظهار نظر قطعی در این پرونده پس از جمع‌آوری مستندات و آشکار شدن تمام زوایای پرونده از طریق روابط عمومی دادگستری استان به اطلاع عموم رسانده خواهد شد.

انتهای پیام/511/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 899562