takapo
14 آذر 1401 - 20:02

سفر رئیس روابط بین‌المللی فدراسیون کشتی به دوبی؛ همچنان در انتظار ویزا

رئیس روابط بین‌المللی فدراسیون کشتی برای پیگیری ویزای آزادکاران ایران راهی دوبی شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، فدراسیون کشتی امیدوار بود که تا روز دوشنبه 14 آذر ویزای تیم اعزامی به جام‌جهانی صادر شده و این تیم روز سه‌شنبه (امروز) راهی آمریکا شود، با این وجود این اتفاق رخ نداد و هنوز آمریکایی‌ها ویزایی برای تیم آزاد ایران صادر نکرده‌اند.

در همین رابطه سعید یوسفی مسئول روابط بین‌الملل فدراسیون کشتی نیز راهی دوبی شده تا از طریق سفارت آمریکا در امارات پیگیر ویزای تیم آزاد باشد.

مسابقات جام‌جهانی کشتی آزاد قرار است طی دو روز 19 و 20 آذر ماه در آیووا برگزار شود و 6 تیم ایران، آمریکا، گرجستان، مغولستان، ژاپن و منتخب جهان در آن حضور دارند که شاگردان پژمان درستکار در مرحله مقدماتی با ژاپن و منتخب جهان کشتی خواهند گرفت.

رضا مومنی در 57 کیلوگرم، ابراهیم خواری در 61 کیلوگرم، رحمان عموزاد و محمدرضا باقری در 65 کیلوگرم، امیرمحمد یزدانی و علی‌اکبر فضلی در 70 کیلوگرم، محمدصادق فیروزپور در 74 کیلوگرم، محمد نخودی و علی سوادکوهی در 79 کیلوگرم، علیرضا کریمی در 86 کیلوگرم، کامران قاسم‌پور و امیرحسین فیروزپور در 92 کیلوگرم، امیرعلی آذرپیرا در 97 کیلوگرم و امیررضا معصومی در 125 کیلوگرم نفرات اعزامی به جام‌جهانی هستند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 898751